Sadrokartónové priečky a predsteny

Pri rekonštrukcii bytu odporúčame pre stavbu priečok sadrokartón ako moderný stavebný materiál. Stavebné práce so sadrokartónom vykonávame rýchlo, čisto a flexibilne. Vašou istotou sú naše bohaté skúsenosti. Poradíme vám, čo je pre vaše potreby najlepšie a ponúkneme vám rôzne možnosti riešenia.

Realizácia sadrokartónovej priečky našou spoločnosťou

Sadrokartóny a oporné steny zo sadrokartónu

Ak plánujete zmenu dispozície interiéru pomocou sadrokartónových priečok, rekonštrukciu stropu alebo akékoľvek ďalšie murárske práce, radi sa o váš projekt postaráme vrátane kompletnej dodávky potrebného materiálu za rozumnú a vopred stanovenú cenu.

Ruší vás hluk od susedov? Riešením môže byť predstena zo sadrokartónu

Nadmerný hluk trápi ľudí najčastejšie v panelových bytoch. Vyriešte ho raz a navždy sadrokartónom. Účinným riešením nadmerného hluku je sadrokartónová predsadená stena.

Zvuková izolácia pomocou sadrokartónovej steny

Máte hlučných susedov alebo vás trápi ruch z ulice? Aj tu pomôžu sadrokartónové dosky, ktoré sa dajú použiť buď ako samostatná sadrokartonová stena či podhľad, alebo ako tenká predstena zaisťujúca odhlučnenie v súčasných domoch a bytoch.

Pracujeme s kvalitným sadrokartónom a vykonávame všetky sadrokartonárske práce.

Univerzálne využitie sadrokartónov pre novostavby aj rekonštrukcie

Vykonávame inštalácie kvalitných sadrokartónových systémov pre vnútornú suchú výstavbu. Sadrokartónové steny vynikajú univerzálnym využitím. Sú vhodné ako pre novostavby a rekonštrukcie interiérov rodinných domov, tak aj pre rozdelenie kancelárskych priestorov.

Sadrokartónové steny a priečky vynikajú čistým a hladkým dizajnom.

Zabezpečíme:

  • dopravu a narezanie sadrokartónu, montáž sadrokartónu
  • sadrokartón povrchovo upravíme a vymaľujeme

Montáž sadrokartónových priečok

Sadrokartónové priečky sú určené pre širokú oblasť použitia v interiéroch, a to ako pri novostavbách, tak aj pri rekonštrukciách či opravách bytových občianskych aj priemyselných stavieb. Ideálne rovná plocha sadrokartónovej priečky môže byť následne ľahko opatrená zvoleným druhom interiérového náteru či nalepenou tapetou.

Realizácia sadrokartónov

Ku každej realizácii pristupujeme s rešpektom k požiadavkám zákazníka a zároveň sa snažíme, aby všetky sadrokartónové prvky v interiéri zodpovedali moderným trendom.

Našim cieľom je, aby sadrokartónové steny, ktoré sme vytvorili, ako sú aj sadrokartónové priečky, ktoré delia určitý priestor vášho bývania spĺňali predovšetkým účel a boli podľa vašich požiadaviek

Cena a montáž sadrokartónovej priečky

Máte záujem o vytvorenie sadrokartónovej priečky?  Ak ste z Bratislavy či okolia neváhajte nás kontaktovať. 

Kontaktný formulár - Sadrokartónové priečky