Sadrokartónové priečky a predsteny

Pri rekonštrukcii bytu odporúčame pre stavbu priečok sadrokartón ako moderný stavebný materiál. Stavebné práce so sadrokartónom vykonávame rýchlo, čisto a flexibilne. Vašou istotou sú naše bohaté skúsenosti. Poradíme vám, čo je pre vaše potreby najlepšie a ponúkneme vám rôzne možnosti riešenia.

Sadrokartóny a oporné steny zo sadrokartónu

Ak plánujete zmenu dispozície interiéru pomocou sadrokartónových priečok, rekonštrukciu stropu alebo akékoľvek ďalšie murárske práce, radi sa o váš projekt postaráme vrátane kompletnej dodávky potrebného materiálu za rozumnú a vopred stanovenú cenu.

Ruší vás hluk od susedov? Riešením môže byť predstena zo sadrokartónu

Nadmerný hluk trápi ľudí najčastejšie v panelových bytoch. Vyriešte ho raz a navždy sadrokartónom. Účinným riešením nadmerného hluku je sadrokartónová predsadená stena.

Zvuková izolácia pomocou sadrokartónovej steny

Máte hlučných susedov alebo vás trápi ruch z ulice? Aj tu pomôžu sadrokartónové dosky, ktoré sa dajú použiť buď ako samostatná sadrokartonová stena či podhľad, alebo ako tenká predstena zaisťujúca odhlučnenie v súčasných domoch a bytoch.

Pracujeme s kvalitným sadrokartónom a vykonávame všetky sadrokartonárske práce.

Univerzálne využitie sadrokartónov pre novostavby aj rekonštrukcie

Vykonávame inštalácie kvalitných sadrokartónových systémov pre vnútornú suchú výstavbu. Sadrokartónové steny vynikajú univerzálnym využitím. Sú vhodné ako pre novostavby a rekonštrukcie interiérov rodinných domov, tak aj pre rozdelenie kancelárskych priestorov.

Sadrokartónové steny a priečky vynikajú čistým a hladkým dizajnom.

Zabezpečíme:

  • dopravu a narezanie sadrokartónu, montáž sadrokartónu
  • sadrokartón povrchovo upravíme a vymaľujeme

Montáž sadrokartónových priečok

Sadrokartónové priečky sú určené pre širokú oblasť použitia v interiéroch, a to ako pri novostavbách, tak aj pri rekonštrukciách či opravách bytových občianskych aj priemyselných stavieb. Ideálne rovná plocha sadrokartónovej priečky môže byť následne ľahko opatrená zvoleným druhom interiérového náteru.

Sadrokartónové steny a priečky realizujeme tak, aby vyhovovali potrebám širokého spektra podnikov a rezidenčných zákazníkov. Môžu byť použité v kanceláriách, reštauráciách, maloobchodných predajniach aj bytoch. Súčasťou montáže sadrokartónu môže byť aj následné maľovanie stien.

Realizácia sadrokartónov

Ku každej realizácii pristupujeme s rešpektom k požiadavkám zákazníka a zároveň sa snažíme, aby všetky sadrokartónové prvky v interiéri zodpovedali moderným trendom.

Našim cieľom je, aby sadrokartónové steny, ktoré sme vytvorili, ako sú aj sadrokartónové priečky, ktoré delia určitý priestor vášho bývania spĺňali predovšetkým účel a boli podľa vašich požiadaviek

Opravy stien zo sadrokartónu v Bratislave

Keď sa vaša stena nedá ľahko opraviť, je čas zavolať si na pomoc profesionálov na opravu sadrokartónu vo vašom okolí. Od opravy trhlín a vypĺňania dier až po výmenu celých častí, vám môžeme pomôcť, aby vaša stena vyzerala ako nová.

Cena a montáž sadrokartónovej priečky

Máte záujem o vytvorenie sadrokartónovej priečky?  Ak ste z Bratislavy či okolia neváhajte nás kontaktovať. 

Kontaktný formulár - Sadrokartónové priečky

Príloha