Prečo my

Sme skúsený a kreatívny tím s praxou už od roku 2009. Našou hlavnou činnosťou sú maliarske práce a úpravy interiérov.

Maliarske práce Topmal Bratislava

Štandardom našej práce je vysoká profesionalita a individuálny prístup ku každému klientovi. 

Samozrejmosťou našej činnosti je aj poradenstvo pri výbere, doporučení vhodného materiálu. Kvalitný výsledok práce  je závislý nielen na remeselnej zručnosti, ale aj na použití správneho produktu, rovnako ako aj použivanie kvalitného náradia.

Maliarske a stavebné práce vykonávajú kvalifikovaní a školení pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami a z toho dôvodu si môžeme dovoliť poskytnúť konečnému spotrebiteľovi záruku na realizované práce. 

Vymaľujeme vám dom

Hľadáte šikovného maliara v Bratislave? Náš tím skúsených maliarov sa špecializuje na maľovanie interiérov a ponúka kvalitné maliarske práce, ktoré premenia váš priestor.

Pri hľadaní maliara interiérov v Bratislave je dôležité vybrať si niekoho so správnymi zručnosťami a odbornými znalosťami. Náš tím maliarov má dlhoročné skúsenosti a cit pre detail, vďaka čomu budú vaše maliarske práce dokončené na najvyššej úrovni.

V našej maliarskej firme v Bratislave chápeme, že kvalita je dôležitá. Preto používame len kvalitné materiály a techniky, aby sme dodali úctyhodné maliarske služby, ktoré obstoja v skúške času. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o našich službách v oblasti maľovania interiérov.

Napísali o nás: 

Praktické tipy, aby boli steny doma krajšie a zdravšie

domabyt.zariadim.sk/prakticke-tipy-malovanie

Rekonštrukcia interiéru, alebo maľovanie bytu bez starostí! 

Pred maľovaním ponúkame aj pozakrývanie nábytku, okien, podlahy, fóliami, a papierom ktoré zabránia znečisteniu. Pri našich prácach zabezpečujeme aj zakladné upratovacie práce, ako pozametanie, odstránenie folií a papierov. Pomôžeme Vám aj s premiestnením nábytku. Spokojnosť našich zákazníkov je náš prvoradý cieľ a preto sa snažíme vyhovieť každému zákazníkovi.

Chcete si dať zrekonštruovať interiér na kľúč?

Nami rekonštruované interiéry bytov sú profesionálne spracované  a použité sú iba  kvalitné materiály. Rekonštrukciám interiérov sa venujeme už viac ako 10 rokov a máme skúsenosť so všetkými súvisiacimi prácami, ako sú maliarske práce, obkladačské práce, vnútorné zatepľovanie, pokládke podláh a podobne.

Ponúkame Vám profesionálne a komplexné služby v oblasti renovácie a rekonštrukcie interiérov.
O všetko sa postaráme za vás!